Кондрат Андрій Петрович

0

Місце роботи: ПП "Терра-Захід"
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів; Службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): Вироком Галицького районного суду м. Львова від 9 вересня 2013 року визнано винним та засуджено за ч.2 ст. 28 — ч.1 ст. 366 КК України до покарання у виді штрафу у розмірі 1700 грн. (100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян) з позбавленням права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих функцій, строком на 1 (один) рік; за ч.4 ст. 358 КК України — до штрафу у розмірі 680 грн. (40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян). На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначено Кондрату А.П. покарання у виді штрафу у розмірі. Апеляційний суд Львівської області ухвалив: вирок Галицького районного суду м. Львова від 9 вересня 2013 року відносно Кондрата Андрія Петровича залишити без змін, апеляційну скаргу — без задоволення.
Дата судового рішення: 2013-12-10
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.