Кравчук Сергій Миколайович

0

Місце роботи: Зачепилівська районна державна адміністрація Харківської області
Посада: начальник відділу освіти, молоді та спорту
Склад корупційного правопорушення: Cкладання та видача службовою особою завідомо неправдивих службових документів; розтрата чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): Звільнити Кравчука Сергія Миколайовича від покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади в державних органах строком на 2 роки на підставі п. «д» ст. 1 Закону України «Про амністію у 2014 році " від 08.04.2014 р. за амністією.
Дата судового рішення: 2014-05-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.