Косторенко Алєся Юріївна

0

Місце роботи: Дзержинський районний суд м. Кривого Рогу Дніпропетровської області
Посада: суддя
Склад корупційного правопорушення: Одержання хабара будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, за виконання в інтересах того, хто дає хабар з використанням наданої їй влади, в т.ч. повторно. , та службове підроблення, тобто внесенні до офіційного документу завідомо неправдивих відомостей, складання та видача завідомо неправдивого документу.
Вид покарання (стягнення): Косторенко Алєсю Юріївну, визнати винною в скоєні злочинів передбачених ч.3 ст. 368, та 1 ст. 366 КК України., та призначити покарання за ч 3 ст 368 КК України –7 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно — розпорядчих та адміністративно –господарських функції на 3 роки та з конфіскацією особистого майна; за ч 1 ст. 366 КК України — штраф 250 неоподаткованих мінімумів доходів громадян тобто 4250 грн. В силу ст. 70 КК України шляхом поглинання менш сурового покарання більш суровим остаточно призначити — 7 років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади пов'язані з виконанням організаційно — розпорядчих та адміністративно –господарських функції на 3 роки та з конфіскацією особистого майна. Відповідно ст. 72 КК України основні покарання у вигляді позбавлення волі та штрафу виконуються самостійно.
Дата судового рішення: 2013-02-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.