Степаненко Володимир Миколайович

0

Місце роботи: Опішнянська селищна рада Зіньківського району Полтавської області
Посада: селищний голова
Склад корупційного правопорушення: Степаненко В.М. всупереч інтересам служби діючи в особистих корисливих інтересах, у порушення ст.8 Закону України «Про оплату праці», ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»та постанови КМУ № 268 від 09.03.2006 року «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», незаконно прийняв розпорядження № 137-К, відповідно до якого зобов’язав головного бухгалтера виконавчого комітету Опішнянської селищної ради Зіньківського району Полтавської області Чаус О.О. провести виплату йому та іншим посадовим особам та спеціалістам вказаної ради матеріальної допомоги для вирішення соціально – побутових питань, в зв’язку з цим незаконно заволодів коштами місцевого бюджету у сумі 1071 грн.00 коп., чим скоїв правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-2 КУпАП.
Вид покарання (стягнення): Стягнення у виді штрафу в сумі 860 грн.( вісімсот шістдесяти) грн. на користь держави, застосувати конфіскацію та стягнути з Степаненко Володимира Миколайовича на користь держави 1071 (одну тисячу сімдесят одну) грн. незаконно одержаної матеріальної допомоги.
Дата судового рішення: 2012-03-02
Номер судового рішення: 1607/518/2012
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.