Дудук Іван Степанович

0

Місце роботи: 
Посада: Заступник голови Борщівської районної державної адміністрації
Склад корупційного правопорушення: За попередньою змовою вчинив службове підроблення та будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище одержав хабара у значному розмірі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України остаточне покарання Дудуку Івану Степановичу призначити шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у виді трьох років позбавлення волі з позбавленням права займати посади державного службовця строком два роки з позбавленням дев'ятого рангу державного службовця. На підставі ст.75 КК України Дудука Івана Степановича звільнити від відбування основного покарання з іспитовим строком один рік. На підставі ст.76 ч.1 п.2, 3 КК України зобов'язати Дудука Івана Степановича не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої системи, повідомляти органи кримінально-виконавчої системи про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2012-12-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.