Стефанчишин Володимир Федорович

0

Місце роботи: 
Посада: оперуповноважений відділу з обслуговування Львівської залізниці УБОЗ УМВС України на залізничному транспорті
Склад корупційного правопорушення: Стефанчишин В.Ф., працюючи оперуповноваженим відділу з обслуговування Львівської залізниці УБОЗ УМВС України на залізничному транспорті, шляхом обману і зловживання довірою, діючи за попередньою змовою в групі осіб, заволодів чужим майном, що завдало значної шкоди потерпілому, а також умисно, з корисливих мотивів, використав владу та службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам, що вчинено ним як працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначено покарання Стефанчишину В.Ф. у виді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з роботою в правоохоронних органах на строк 3 роки, з конфіскацією всього особисто належного йому майна та позбавлення, в порядку ст. 54 КК України, звання майора міліції, яке було присвоєне йому на підставі наказу УМВС України на Львівській залізниці № 68 о/с від 2 серпня 2004 року. Апеляцію захисника Пастернака Б.В. в інтересах засудженого Стефанчишина В.Ф. залишити без задоволення, а вирок Тернопільського міськрайонного суду від 22 вересня 2011 року щодо засудженого Стефанчишина Володимира Федоровича без змін.
Дата судового рішення: 2012-01-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.