Луценко Руслан Миколайович

0

Місце роботи: Синельниківська виправна колонія № 94 Управління державного департаменту України з питань виконання покарань у Дніпропетровській області
Посада: начальник відділення № 13 соціально-виховної та психологічної роботи
Склад корупційного правопорушення: Незаконне зберігання (перенесення) особливо небезпечної наркотичної речовини опій ацетильований, яке вчинене шляхом зловживання владою або службовим становищем, умисно, в інших особистих мотивах, використанні службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України остаточно призначити покарання Луценко Руслану Миколайовичу 5 (п’ять) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах, на протязі трьох років, без конфіскації майна. На підставі ст.ст. 75,76 КК України встановити Луценко Руслану Миколайовичу випробувальний термін 3 (три) роки, звільнивши його від відбування основного покарання, якщо засуджений під час випробувального строку не вчинить новий злочин і виконає обов'язок не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання і роботи; періодично, з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчу інспекцію.
Дата судового рішення: 2012-11-05
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.