Корилюк Олег Іванович

0

Місце роботи: Сихівський районний відділ Львівського міського управління ГУ МВС України у Львівській області.
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Вчинив заволодіння чужим майном шляхом обману /шахрайство/, за попередньою змовою групою осіб, а також будучи службовою особою та працівником правоохоронних органів, вчинив умисне, з корисливих мотивів та в інших особистих інтересах використання службовою особою влади та службового становища всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян та державним інтересам (зловживання владою та службовим становищем).
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно Корилюку О.І. визначити покарання п’ять років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані із здійсненням функцій представника влади строком на два роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Корилюка О.І. від відбування основного покарання з випробовуванням строком на два роки.
Дата судового рішення: 2012-05-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.