Крупська Наталія Вікторівна

0

Місце роботи: ПП "Воула"
Посада: Директор
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто, внесення службовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, складання й видача свідомо підроблених документів і навмисне ухиляння від сплати податків, що входять у систему оподатковування й уведених у встановленому порядку, вчинено службовою особою підприємства незалежно від форми власності, що спричинило фактичне ненадходження в бюджет засобів у великих розмірах і період часу здійснення злочину необхідно вважати з 01.03.2008 року по 31.12.2009 року.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України призначити Крупській Наталі Вікторівні покарання по сукупності злочинів, шляхом повного поглинання менш суворого покарання більш суворим, і остаточно визначити їй покарання у вигляді двох років обмеження волі з позбавленням права займати посади на підприємствах усіх форм власності, пов'язаних з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов'язків строком на три роки. На підставі ст. 75 КК України, звільнити засуджену Крупську Н.В. від відбування призначеного покарання з випробним терміном на два роки.
Дата судового рішення: 2012-10-23
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.