Брюхович Юрій Олексійович

0

Місце роботи: ТОВ Торговий дім «Дар сонця»
Посада: генеральний директор
Склад корупційного правопорушення: Перевищення повноважень службовою особою юридичної особи приватного права, тобто умисне вчинення службовою особою юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми, дій, які явно виходять за межі наданих повноважень, які заподіяло тяжкі наслідки; вчинив замах на привласнення або розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах; безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам підприємства більш ніж за один місяць.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України остаточно призначити Брюховича Ю.О. покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим у вигляді 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на 2 роки зі сплатою штрафу в сумі 170000 грн. без конфіскації особисто належного майна. На підставі ст.ст. 75 КК України звільнити засудженого Брюховича Ю.О. від відбування основної міри покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном на 3 роки.
Дата судового рішення: 2012-09-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.