Старчевська Оксана Іванівна

0

Місце роботи: ТОВ "Едем-Плюс"
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Старчевська О.І. здійснила замах на умисне ухилення від сплати податків, зборів інших обов'язкових платежів, що входять в систему оподаткування, введених у встановленому законом порядку, вчинене службовою особою підприємства, незалежно від форми власності, що могло призвести до фактичного ненадходження до бюджетів чи державних цільових фондів коштів в особливо великих розмірах, а також, будучи службовою особою, внесла до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, склала і видала завідомо неправдиві документи, тобто вчинила службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): Апеляцію зі змінами прокурора, який брав участь в розгляді справи судом першої інстанції задовольнити, а засудженої Старчевської О. І. залишити без задоволення. Вирок Івано-франківського міського суду від 23 лютого 2011 року відносно засудженої Старчевської Оксани Іванівни скасувати та постановити новий вирок, яким Старчевській Оксані Іванівні призначити покарання за ст. ст. 15 ч. 2, 212 ч. 3 КК України , із застосуванням ст.ст.53, 69 КК України у вигляді штрафу в розмірі 255000 ( двісті п’ятдесят п’ять ) тисяч гривень з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності терміном на 3 (три) роки, без конфіскації майна; за ст. 366 ч. 1 КК України – 3 (три) роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності терміном на 2 (два) роки. На підставі ст. 70 КК України, шляхом повного складання покарань за сукупністю злочинів, остаточно визначити їй покарання – 3 (три) роки обмеження волі та штрафу у розмірі 15 тис. неоподаткованих мінімумів доходів громадян, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на підприємствах, установах, організаціях усіх форм власності терміном на 3 (три) роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України, звільнити Старчевську О.І. від відбування основного покарання у виді обмеження волі з випробуванням, з іспитовим строком на 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-06-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.