Алещенкова Лілія Анатоліївна

0

Місце роботи: Управління ЦСО "А" СБ України
Посада: спеціаліст 2-ї категорії фінансового сектора
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офоціальние документів завідомо неправдивих відомостей та заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.
Вид покарання (стягнення): У відповідності зі ст.70 ч.1 КК України остаточно визначити покарання Алещенковій Лілії Анатоліївні шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим у вигляді позбавлення волі на 3 роки, з позбавленням права обіймати посади пов'язані з веденням обліку товаро-матеріальних цінностей, а саме головного бухгалтера, бухгалтера строком на 3 роки. На підставі ст.75 КК України звільнити Алещенкову Лілію Анатоліївну від призначеного судом покарання з випробуванням на 2 роки.
Дата судового рішення: 2012-09-19
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Частина друга статті 191 Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.