Кравченко Артем Сергійович

0

Місце роботи: Кранодонский РВ ГУМВС України в Луганській області
Посада: оперуповноважений сектору кримінального розшуку.
Склад корупційного правопорушення: Перевищення влади, тобто умисне вчинення службовою особою дій, які явно виходять за межі наданих йому повноважень, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом державним інтересам у вигляді підриву авторитету та престижу міліції України; заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1, 2 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити Кравченко Артему Сергійовичу покарання у вигляді 2 (двох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах України строком на 1 (один) рік, зі штрафом у сумі 4250 (чотири тисячі двісті п'ятдесят) гривень. На підставі ст. 75 КК України засудженого Кравченко Артема Сергійовича звільнити від відбування покарання строком на 1 (один) рік
Дата судового рішення: 2012-08-21
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.