Федорів Валерій Іванович

0

Місце роботи: УМВС України у Полтавській області
Посада: інспектор ДПС відділення з обслуговування Семенівського району та автомобільно-технічної інспекції
Склад корупційного правопорушення: Федорів В. І., будучи службовою особою, вносив до офіційних документів завідомо неправдиві відомості, складав завідомо неправдиві документи, службове підроблення. Він же, будучи службовою особою правоохоронного органу, зловживав своїм службовим становищем в особистих інтересах виносив постанови про притягнення до адміністративної відповідальності щодо завідомо невинних осіб, чим завдав істотної шкоди громадянам та інтересам держави, підриваючи довіру до правоохоронних органів.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Федоріву Валерію Івановичу остаточне покарання у виді 5 (п’яти) років позбавлення волі, з позбавленням права обіймати посади в правоохоронних органах на строк 3 (три) роки без конфіскації майна з позбавленням спеціального звання старший сержант міліції. За епізодами обвинувачення у незаконному притягненні до адміністративної відповідальності шляхом службового підроблення та зловживання службовим становищем 02.01.2010 року Личковахи Дмитра Станіславовича, 04.01.2011 року Назаренка Миколи Івановича, 21.03.2011 року Смоковенка Василя Івановича, 29.03.2011 року Холода Олексія Володимировича, 04.01.2011 року Гирі Станіслава Володимировича Федоріва Валерія Івановича виправдати за відсутністю події злочинів, передбачених ч.1 ст. 366 та ч.3 ст. 364 КК України. Відповідно до ст. 75 КК України Федоріва Валерія Івановича звільнити від відбування призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком у 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-09-24
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.