Скоробагатько Володимир Валерійович

0

Місце роботи: Софіївська виправна колонія №55 в Запорізькій області
Посада: Молодший інспектор відділу нагляду й безпеки
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто навмисне, з корисливих мотивів, в інтересах третіх осіб, використання посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, якщо воно заподіяло істотну шкоду державним інтересам, вчинене працівником правоохоронного органа; незаконне придбання, зберігання, перевезення наркотичних засобів і психотропної речовини з метою їх збуту, а також незаконний збут у місця позбавлення волі; незаконне придбання, зберігання, перевезення прекурсорів з метою їх збуту, а також незаконний збут у місця позбавлення волі.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно визначити покарання Скоробагатько Володимиру Валерійовичу у вигляді позбавлення волі строком на 5 (п'ять) років з лишеним права займати посади в кримінально-виправній системі строком на 3 (три) роки й позбавленням спеціального звання сержанта внутрішньої служби без конфіскації майна. У порядку ст. 75 КК України звільнити Скоробагатько Володимира Валерійовича від відбування покарання з випробуванням строком на 3 (три) роки, зобов'язавши в порядку ст. 76 КК України не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органа кримінально-виконавчої системи; повідомляти органі кримінально — виконавчої системи про зміну місця проживання, роботи; періодично з'являтися для реєстрації в органі кримінально — виконавчої системи.
Дата судового рішення: 2012-06-18
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.