Хрущова Світлана Василівна

0

Місце роботи: Громадська організація «Садівниче товариство «Черемушки»
Посада: голова правління
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майно шляхом зловживання службовим становищем; заволодіння чужим майно шляхом зловживання службовим становищем, вчиненим повторно; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих спонукань, в інтересах третіх осіб, використанняслужбовоюособою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило заподіяння істотної шкоди охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян; зловживання службовим становищем, тобто умисне, з корисливих спонукань, в інтересах третіх осіб, використанні посадовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, тобто в складання та видача посадовою особою завідомо неправдивих документів, шляхом внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей; службове підроблення, тобто в складання та видачі посадовою особою завідомо неправдивих документів, шляхом внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, призначити Хрущовій Світлані Василівні остаточне покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій строком на 2 (два) роки. Зарахувати Хрущовій Світлані Василівні у строк покарання час перебування її під вартою з 16.03.2010 року по 25.03.2010 року. Відповідно до ст. 75 КК України, засуджену Хрущову Світлану Василівну від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробуванням, встановивши іспитовий термін у 3 (три) роки.
Дата судового рішення: 2012-06-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.