Бєляєв Дмитро Юрійович

0

Місце роботи: Ялтинська міська рада
Посада: Виконуючий обов'язки голови фонду комунального майна
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах посадовою особою, що займає відповідальне становище, у якому б то не було виді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар якого – або дії з використанням представленої йому влади або службового становища, в особливо великому розмірі, поєднане з вимаганням хабара.
Вид покарання (стягнення): Бєляєва Дмитра Юрійовича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 368 КК України й призначити йому покарання у вигляді позбавлення волі строком на 8 (вісім) років з відбуванням покарання в кримінально – виправній установі, з позбавленням права займати посади, пов'язані з виконанням організаційно – розпорядчих і адміністративно – господарських функцій строком на 2 (два) роки й з конфіскацією половини (1/2 частини) усього особисто йому приналежного майна.
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.