Рябуха В'ячеслав Вікторович

0

Місце роботи: Сватівський РВ ГУМВС України в Луганській області
Посада: участковий інспектор.
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення завідомо неправдивих відомостей в офіційні документи; умисне використання службовою особою, співробітником правоохоронного органу свого службового становища в інтересах третіх осіб, всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки для державних інтересів
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 ч.1 КК України міру покарання визначити шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, з позбавленням права займати посади в органах внутрішніх справ, з позбавленням спеціального звання — лейтенант міліції, без конфіскації майна. Відповідно до ст. 75 КК України Рябуха В.В. звільнити від призначеного покарання з випробуванням, встановити випробувальний термін на один рік.
Дата судового рішення: 2012-06-06
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.