Анікеєв Дмитро Вікторович

0

Місце роботи: Західне головне регіональне управління «Приватбанку»
Посада: керівник відділення центру персонального обслуговування індивідуальних клієнтів № 3
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом розтрати чужого майна, що перебувало у відані особи та зловживання службовою особою своїм службовим становищем; складання, видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення офіційних документів;підроблення іншого офіційного документа, який видається та посвідчується підприємством яке має право видавати та посвідчувати такий документ, який надає права з метою використання як підроблювачем так і іншими особами за попередньою змовою групою осіб та використання завідомо підробленого документа.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 80 КК України звільнити Анікеєва Дмитра Вікторовича від відбування покарання за ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 366 КК України у зв'язку із закінченням строків давності виконання обвинувального вироку. На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Анікеєву Дмитру Вікторовчиу покарання у виді позбавлення волі строком на чотири роким з позбавленням права обіймати посади пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно –господарських обов»язків строком на три роки.
Дата судового рішення: 2012-01-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.