Кузьменко Віталій Борисович

0

Місце роботи: Долинське районне управління юстиції
Посада: заступник начальника – начальник відділу державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Кузьменко В.Б. – займаючи посаду заступника начальника Долинського районного управління юстиції, начальника відділу державної виконавчої служби, своїми умисними протиправними діями скоїв: заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство) за попередньою змовою, групою осіб –ч.2 ст.190 КК України, та зловживання владою, тобто умисне, з корисливих мотивів, використання службовою особою влади всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом правам, свободам та інтересам окремих громадян і державним інтересам –ч.2 ст.27, ч.1 ст.364 КК України.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання на чотири роки обмеження волі з позбавленням права займати посади, пов’язані із виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки. На підставі п. «в»ст.1, ст.6 Закону України «Про амністію»від 12.12.2008 р., звільнити Кузьменка Віталія Борисовича від кримінальної відповідальності за ч.1 ст.364 та ч.2 ст.190 КК України, звільнивши його від призначеного судом основного та додаткового покарання.
Дата судового рішення: 2012-07-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.