Сербін Віктор Миколайович

0

Місце роботи: Чернігівська обласна колегія адвокатів
Посада: адвокат.
Склад корупційного правопорушення: Сербін В.М. 7 грудня 2011 року скоїв пособництво в одержані хабара службовою особою, що займала відповідальне становище, за виконання дії в інтересах того, хто дає хабар.
Вид покарання (стягнення): Сербіна Віктора Миколайовича, визнати винним в скоєнні злочину, передбаченого ст.27 ч.5 – 368 ч.3 КК України і призначити йому покарання у виді позбавлення волі строком 5 (п'ять) років з позбавленням права займатися адвокатською діяльністю строком 2 (два) роки без конфіскації майна відповідно до ст.77 КК України, а згідно ст.75 КК України звільнити його від відбування основного покарання з випробуванням з іспитовим строком 2 (два) роки.
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.