Боличева Валентина Миколаївна

0

Місце роботи: Будищенська сільська рада
Посада: землевпорядник
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам; а також службове підроблення, а саме складання та видача службовою особою завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Боличевій Валентині Миколаївні сукупне покарання у вигляді позбавлення волі строком на 5 років з позбавленням права обіймати в органах державної влади та місцевого самоврядування, а також на державних чи комунальних підприємствах, в установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Боличеву В. М. від відбування основного покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк на три роки.
Дата судового рішення: 2012-05-14
Номер судового рішення: 2320/326/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.