Мотруненко Стефанида Іванівна

0

Місце роботи: ФГ «Слава»
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто, умисне, в інтересах третіх осіб, використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам та службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також складання і видача завідомо неправдивих документів, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів Мотруненко С.І. призначити покарання шляхом поглинання менш суворого більш суворим – п’ять років позбавлення волі. На підставі ст.75 КК України звільнити засуджену від відбування покарання з випробуванням –якщо вона протягом двох років з дня проголошення вироку не вчинить нового злочину та виконає покладені на неї судом обов’язки.
Дата судового рішення: 2012-05-17
Номер судового рішення: 1420/896/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.