Малая Софія Степанівна

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Закінчений замах на дачу хабара, а також зберігання бойових припасів без передбаченого законом дозволу.
Вид покарання (стягнення): Малую С.С. визнати винною і призначити їй покарання — штраф у сумі 1700 грн в дохід держави, та — 2 роки позбавлення волі. На підставі ст. 70 ч.1 КК України, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначити до відбування 2 роки позбавлення волі. На підставі ст. 75 КК України засуджену Малую С.С. від відбування покарання у вигляді позбавлення волі звільнити з випробувальним терміном на 1 рік
Дата судового рішення: 2011-07-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.