Валявська Світлана Йосипівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину виконувала обов'язки голови Олексинської сільської виборчої комісії
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Валявська С.Й. заволоділа чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем та, склала та видала завідомо неправдивий документ
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст.191 КК України із застосуванням до основної міри покарання ст.69 КК України 1200 гривень штрафу з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом на строк один рік, за ч.1 ст.366 КК України 800 гривень штрафу. На підставі ст.70 КК України за сукупністю вчинених злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим вважати Валявську Світлану Йосипівну остаточно засудженою до 1200 (однієї тисячі двохсот) гривень штрафу в дохід держави з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виборчим процесом на строк один рік.
Дата судового рішення: 2011-08-09
Номер судового рішення: 1-83/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.