Павлюк Світлана Володимирівна

0

Місце роботи: Острозьке районне управління юстиції
Посада: заступник начальника-начальник відділу державної виконавчої служби
Склад корупційного правопорушення: Павлюк С.В., перебуваючи згідно наказу начальника головного управління юстиції в Рівненській області №115-К від 07.08.2009 року на посаді заступника начальника Острозького районного управління юстиції – начальника відділу державної виконавчої служби, маючи 11 ранг державного службовця 6-ї категорії посад, будучи службовою особою, яка займає відповідальне становище, та яка відповідно до посадової інструкції і ст. 5 Закону України “Про виконавче провадження” виконує функції представника влади, діючи умисно, з корисливих мотивів, використовуючи своє службове становище з метою особистого незаконного збагачення вчинила закінчений замах на одержання хабара.
Вид покарання (стягнення): Павлюк Світлану Володимирівну визнати винною у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 3 ст. 368 КК України та призначити їй покарання з застосуванням ст.. 69 КК України у виді обмеження волі строком п'ять років з позбавленням права обіймати посади наділені владними та організаційно-розпорядчими функціями чи займатися такою діяльністю в органах державної влади чи органах місцевого самоврядування строком два роки та з конфіскацією всього належного їй майна.
Дата судового рішення: 2011-11-18
Номер судового рішення: № 1/1713/127/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.