Вишар Петро Григорович

0

Місце роботи: Державне підприємство «Гожулівська дослідна біологічна фабрика»
Посада: головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, а також видача завідомо неправдивих документів та дії, що виразились в одержанні службовою особою хабара у вигляді грошових коштів з використанням службового становища.
Вид покарання (стягнення): За ч.1 ст.366 КК України до штрафу в сумі 4250 грн. з позбавленням права обіймати посади пов»язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 1 рік; за ч.1 ст.368 КК України до штрафу в сумі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади пов»язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки; На підставі ст.70 КК України, за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно засудити Вишара Петра Григоровича до штрафу в сумі 10200 грн. з позбавленням права обіймати посади пов’язані із здійсненням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій строком на 2 роки.
Дата судового рішення: 2011-12-06
Номер судового рішення: 1-211/2011
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.