Шарков Анатолій Іванович

0

Місце роботи: Управління забезпечення діяльності Головного управління Держтехногенбезпеки в Луганській області
Посада: Старший інспектор сектору по наглядово-профілактичному обслуговуванню міста Лисичанська
Склад корупційного правопорушення: Шарков А.І., будучи посадовою особою, одержав хабар за невиконання в інтересах, що дає хабар якої-небудь дії, з використанням службового становища.
Вид покарання (стягнення): Шаркова Анатолія Івановича визнати винним у вчинені злочину, передбаченого ст.368 ч.1 КК України, і призначити йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 8500 (вісім тисяч п'ятсот) грн. на підставі ст.69 КК України без позбавлення права займати певні посади або займатися певною діяльністю
Дата судового рішення: 2012-11-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.