Скітневський Олег Михайлович

0

Місце роботи: Головне управління капітального будівництва Київської обласної державної адміністрації
Посада: виконуючий обов’язки начальника
Склад корупційного правопорушення: Будучи службовою особою, тобто особою, яка здійснювала функції представника влади, своїми умисними діями вчинив зловживання службовим становищем, тобто умисне, в інтересах третіх осіб, використання службового становища всупереч інтересам служби, що причинило тяжкі наслідки; внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей правильно кваліфіковані як службове підроблення, яке спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ч.1 ст.70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити Скітневському О.М. покарання у виді 3 (трьох) років позбавлення волі з позбавленням права обіймати в державних органах посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій, на строк 3 (три) роки та зі штрафом у розмірі 500 (п’ятсот) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 8 500 (вісім тисяч п’ятсот) грн. Відповідно до ст.75 КК України звільнити Скітневського О.М.. від відбування покарання у виді позбавлення волі, якщо він протягом іспитового строку тривалістю 2 (два) роки не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього відповідно до ст. 76 КК України обов’язки – не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції; повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання та роботи.
Дата судового рішення: 2013-04-08
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.