Васьковська Марина Василівна

0

Місце роботи: 
Посада: голова комітету з конкурсних торгів відділу освіти виконавчого комітету Довгинцевської районної в Кривому Розі ради
Склад корупційного правопорушення: Зловживання службовим становищем, тобто умисне в інших особистих інтересах або в інтересах третіх осіб використання службовою особою службового становища всупереч інтересам служби, яке спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки, за ознаками: внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України, шляхом поглинання більш тяжким покаранням менш тяжкого, остаточно призначити Васьковській Марині Василівні покарання у вигляді 3 (три) роки позбавлення волі, з позбавленням права займати керівні посади строком на 1 рік, та зі штрафом в розмірі 8500 грн. На підставі ст. 75 КК України звільнити засуджену Васьковську Марину Василівну від відбування призначеного судом покарання у вигляді позбавлення волі з випробувальним терміном на 1 (один) рік. На підставі ст. 76 п.2, 3 КК України зобов'язати засуджену Васьковську Марину Василівну не виїжджати за межі України на постійне проживання без дозволу органу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти ці органи про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2013-02-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.