Бердников Олександр Якович

0

Місце роботи: 
Посада: директор ТОВ «Е-Крим Миколаїв»
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою (шахрайство), що заподіяло шкоди потерпілому в особливо великому розмірі, заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненим повторно, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; вчинення фінансової операції з коштами, одержаними внаслідок вчинення суспільно небезпечного протиправного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах; службове підроблення, тобто складання завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): Вирок Центрального районного суду м. Миколаєва від 01 липня 2013 року відносно засудженого Бердникова Олександра Яковича змінити.Перекваліфікувати дії Бердникова Олександра Яковича з ч. 2 ст.366 КК України на ч. 1 ст. 366 КК України (в редакції Закону від 05.04.2001 року) і призначити йому покарання у виді штрафу у розмірі — 850 гривень. Вважати Бердникова Олександра Яковича засудженим: за ч. 4 ст. 190 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 3 роки позбавлення волі з конфіскацією ? частини майна, яке є його власністю; за ч. 5 ст. 191 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 4 роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 2 роки, з конфіскацією ? частини майна, яке є його власністю; за ч. 3 ст. 209 КК України, з застосуванням ст. 69 КК України, на 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 3 роки, з конфіскацією всього майна, яке є його власністю. На підставі ч. 1 ст. 70 КК України, шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, остаточно вважати Бердникова О.Я. засудженим за ч. 4 ст. 190, ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч. 1 ст. 366 КК до покарання у виді позбавлення волі строком на 5 років, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій на всіх підприємствах, установах, організаціях строком на 3 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Бердникова О.Я. від відбування основного покарання, у виді 5 років позбавлення волі, з випробуванням з іспитовим строком на 2 роки. На підставі п.п. 2, 3 ч. 1 ст. 76 КК України покласти на Бердникова О.Я. обов’язки: не виїжджати за межі України на постійне місце проживання без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання.
Дата судового рішення: 2013-10-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.