Шеремет Дмитро Ігорович

0

Місце роботи: Білоцерківський РВ ГУ МВС України в Київській області
Посада: старший оперуповноважений ГБНОН
Склад корупційного правопорушення: Умисно, з корисливих мотивів, використав службове становище всупереч інтересам служби, що заподіяло істотну шкоду нематеріального характеру охоронюваним законом правам, свободам та інтересам Анахатуняна С.С. та державним інтересам; заволодіння чужим майном шляхом обману та зловживання довірою, вчиненими за попередньою змовою групою осіб; підбурювання потерпілого до замаху на давання хабара; незаконне придбання, зберігання, перевезення без мети збуту особливо небезпечного наркотичного засобу.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у виді п»яти років позбавлення волі з волі з позбавленням права обіймати службові посади в правоохоронних органах строком на три роки, без конфіскації майна. Позбавити засудженого Шеремета Дмитра Ігоровича спеціального звання майор міліції. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від призначеного основного покарання з випробуванням з іспитовим строком на три роки, якщо він протягом вказаного строку не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-12-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 369. Давання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.