Тимковський Максим Олександрович

0

Місце роботи: СВ Самарський РВ ДГУ ГУМВС України в Дніпропетровській області
Посада: заступник начальника
Склад корупційного правопорушення: Пособництво в одержанні службовою особою, що займає відповідальне положення, хабара в значному розмірі за виконання в інтересах, що дає хабар дій з використанням наданої влади
Вид покарання (стягнення): Тимковського Максима Олександровича визнати винним у вчиненні злочину, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України й призначити йому покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах пов'язані зі здійсненням функцій представників влади строком на 3 роки, і конфіскацією всього особисто приналежного йому майна в дохід держави. На підставі ст. 54 КК України позбавити Тимковского М.О. спеціального звання майор міліції.
Дата судового рішення: 2012-11-28
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 368. Одержання хабара

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.