Закалюжна Надія Миколаївна

0

Місце роботи: ТОВ «Колор»
Посада: Головний бухгалтер
Склад корупційного правопорушення: Присвоєння й заволодіння чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, вчинено повторно, вчинено у великих розмірах; службове підроблення, тобто внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей і іншої підробки документів, що спричинило за собою тяжкі наслідки.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України призначити покарання по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим ( як основним, так і додатковим), визначити остаточне покарання у вигляді 6 (шести) років позбавлення волі з позбавленням права займатися бухгалтерською діяльністю строком на 2 роки й штрафом у розмірі 5000 грн.
Дата судового рішення: 2012-12-25
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.