Кияниченко Олександр Олександрович

0

Місце роботи: Балаклійська міська рада
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Кияниченко О.О., будучи представником влади й службовою особою, що займає відповідальне положення, вчинив перевищення влади, зловживання владою, що заподіяло істотну шкоду державним інтересам, а також службове підроблення.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч. 1 ст. 70 КК України по сукупності злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим визначити Кияниченко О.О. остаточне покарання у вигляді обмеження волі строком на три роки з позбавленням права займати виборні посади й посади, пов'язані з організаційно — розпорядчої й адміністративно — господарською діяльністю строком на три роки й зі штрафом у сумі чотири тисячі п'ятсот гривень. У силу ч. 4 ст. 70, 72 КК України по сукупності злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, відбутим частково по вирокові апеляційного суду Харківської області від 2 жовтня 2009 року, остаточно призначити Кияниченко О.О. покарання у вигляді десяти років шести місяців позбавлення волі, з позбавленням права займати виборні посади й посади, пов'язані з організаційно — розпорядчої й адміністративно — господарською діяльністю строком на три роки й з штрафом у сумі чотири тисячі п'ятсот гривень, з конфіскацією всього майна, що є його власністю.
Дата судового рішення: 2012-12-07
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 365. Перевищення влади або службових повноважень

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.