Раділов Геннадій Георгійович

0

Місце роботи: Ізмаїльський РВ ГУМВС України в Одеській області
Посада: Оперуповноважений сектору карного розшуку
Склад корупційного правопорушення: Внесення посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, а також складання й видача свідомо неправильного документа, тобто службове підроблення, зловживання владою або службовим становищем, тобто навмисне, в особистих інтересах використання посадовою особою влади й службового становища всупереч інтересам служби, яке заподіяло істотну шкоду охоронюваним законом інтересам держави, вчинено працівником правоохоронного органа.
Вид покарання (стягнення): У силу ст. 70, 72 КК України остаточне покарання Раділову Г.Г. визначити шляхом поглинання менш тяжкого покарання більш тяжким і остаточно визначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на п'ять років, з позбавленням права займати посади в системі правоохоронних органів строком на один рік. На підставі ст. 75 КК України Раділова Г.Г. від призначеного покарання звільнити з випробуванням, установивши випробний термін один рік.
Дата судового рішення: 2012-10-30
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.