Римар Оксана Миколаївна

0

Місце роботи: Феодосійський казенний оптичний завод
Посада: заступник директора з економіки, фінансів та бухгалтерського обліку
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство); заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство), вчинене повторно; привласнення чужого майна, вчинене повторно; підробка документа, який видається і посвідчується підприємством, і, який, надає права, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою; підробка документа, який видається і посвідчується підприємством, і, який, надає права, з метою використання його як підроблювачем, так і іншою особою, вчинене повторно; використання за відомо підробленого документу; службове підроблення, тобто внесення в офіційний документ завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 ч. 1 КК України застосовуючи принцип часткового складання покарань, остаточне покарання Римар О.М. призначити у вигляді ТРЬОХ років ШЕСТИ місяців позбавлення волі без позбавленням права обіймати посади, пов’язані з матеріальною відповідальністю і з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських функцій. На підставі ст. 75, 76 КК України, засуджену Римар О.М. звільнити від відбування призначеного покарання з випробувальним строком у ОДИН рік.
Дата судового рішення: 2012-09-26
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.