Тимосевич Ярослав Миколайович

0

Місце роботи: ОСП “Джанкойської дистанції колії” ДП «Придніпровська залізниця»
Посада: дорожній майстер
Склад корупційного правопорушення: Cпіввиконання у заволодінні чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб; службове підроблення, тобто складання службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст.70 ч.1 КК України, шляхом часткового складання покарань, остаточно до відбуття призначити покарання у вигляді 1 року 2 місяців обмеження волі з позбавленням права обіймати посади, пов’язанні з організаційно-розпорядчими функціями строком на 1 рік 2 місяці. На підставі ст.ст. 75, 76 КК України, Тимосевич Я.М. звільнити від призначеного основного покарання у вигляді обмеження волі, якщо він протягом 1 року не вчинить нового злочину та виконає покладені на нього обов’язки: не виїжджати за межі України без дозволу кримінально-виконавчої інспекції, повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про переміну свого місця проживання, роботи.
Дата судового рішення: 2012-10-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.