Коновалов Анатолій Андрійович

0

Місце роботи: 
Посада: заступник начальника Роздольненського відділення Красноперекопської ОДПІ
Склад корупційного правопорушення: Порушення особою встановлених законом обмежень щодо використання службових повноважень та пов'язаних з цим можливостей з одержанням за це неправомірної вигоди у розмірі, що не перевищує п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або у зв'язку з прийняттям обіцянки/пропозиції такої вигоди для себе чи інших осіб
Вид покарання (стягнення): Постановою Роздольненського районного суду АРК від 01 листопада 2012 року, Коновалов А.А. притягнутий до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 172-2 КУпАП до штрафу – 1.700 грн. за те, що він, будучи заступником начальника Роздольненського відділення Красноперекопської ОДПІ прийняв обіцянку від приватного підприємця Шмиговського А.І. про одержання від нього грошових коштів у розмірі 500 грн. за сприяння у здійсненні підприємцем господарської діяльності. Апеляційний суд Автономної Республіки Крим постановив: апеляцію Коновалова Анатолія Андрійовича – залишити без задоволення. Постанову Роздольненського районного суду АРК від 01 листопада 2012 року — залишити без змін.
Дата судового рішення: 2012-12-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кодекс України про адміністративні правопорушення
Статті кодексів: Стаття 172-2. Порушення обмежень щодо використання службового становища

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.