Молчанюк Валерій Іванович

0

Місце роботи: ФГ «Молчанюків”
Посада: голова
Склад корупційного правопорушення: Службове підроблення, зокрема складення та видача завідомо неправдивих офіційних документів, а також внесення в офіційні документи завідомо неправдивих відомостей, вчинені ним як службовою особою, що спричинило тяжкі наслідки у вигляді незаконного вилучення з державного бюджету України грошових коштів у сумі 447 000. 00 грн. Крім цього, заволодіння чужим майном, зокрема державними бюджетними коштами, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб, в особливо великому розмірі в сумі 447 000, 00 грн., оскільки сума коштів, якими Молчанюк В.І. незаконно заволодів, в шістсот і більше разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян, визначений відповідно до п.22.5 ст.22 Закону "Про податок з доходів фізичних осіб" №889-IV вiд 22.05.2003 року на рівні податкової соціальної пільги, встановленої підпунктом 6.1.1 пункту 6.1 статті 6 цього Закону.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст.70 КК України шляхом поглинення менш суворого покарання, більш суворим і приєднання до основного покарання додаткового покарання остаточно за сукупністю злочинів визначити засудженому Молчанюку Валерію Івановичу до відбування покарання, із застосуванням ст.69 КК України, у виді двох років обмеження волі з позбавленням права обіймати посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих і адміністративно-господарських обов’язків строком на три роки, з конфіскацією належного йому майна.
Дата судового рішення: 2012-05-11
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 366. Службове підроблення

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.