Білецький Сергій Васильович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурення до замаху на надання хабара; таємне викрадення чужого майна ( крадіжка ), вчинене за попередньою змовою групою осіб; незаконне придбання, зберігання наркотичних засобів без мети збуту.
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України шляхом часткового складання призначених покарань остаточну міру покарання підсудному Білецькому С.В. визначити у вигляді 2 років 8 місяців обмеження волі .На підставі ст.ст. 75, 76 КК України звільнити Білецького С.В. від відбування призначеного дійсним вироком покарання з випробуванням, визначивши іспитовий строк тривалістю два ( два) роки.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.