Зацна Марія Іванівна

0

Місце роботи: Семиківська сільська виборча комісія
Посада: в.о. секретаря
Склад корупційного правопорушення: Заволодінні чужим майном (бюджетними коштами у сумі 4699 грн. 00 коп.), шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене за попередньою змовою групою осіб та складанні та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів
Вид покарання (стягнення): На підставі ст. 70 КК України за сукупністю злочинів шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим призначити Зацні М.І. остаточне покарання у виді штрафу в дохід держави у розмірі 515 / п`ятсот п`ятнадцять/ грн.
Дата судового рішення: 2011-08-10
Номер судового рішення: 1-82/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.