Кузьмінова Маргарита Володимирівна

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Пособництво в одержанні службовою особою, яка займає відповідальне становище в будь-якому вигляді хабара у великому розмірі за виконання в інтересах того, хто дає хабар будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища, поєднане з вимаганням.
Вид покарання (стягнення): Визнати Кузмінову М.В. винною у скоєнні злочину передбаченого ч.5 ст. 27, ч.2 ст. 368 КК України, диспозиція якої діяла в момент скоєння злочину, і призначити їй покарання у вигляді 5 (п'яти) років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в податкових органах строком на 3 (три) роки без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України звільнити Кузмінову М.В. від відбування покарання з випробуванням, встановивши їй випробувальний термін тривалістю 3 (три) роки
Дата судового рішення: 2012-02-20
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.