Тесля Віталій Вікторович

0

Місце роботи: Державна податкова інспекція в Червоногвардійському районі м. Дніпропетровська.
Посада: Заступник начальника відділу податкової міліції.
Склад корупційного правопорушення: -Одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, в будь-якому вигляді хабара за виконання в інтересах того, хто дає хабар, будь-якої дії з використанням наданої йому влади, поєднане з вимаганням хабара; – Замах на заволодіння чужим майном шляхом обману (шахрайство).
Вид покарання (стягнення): На підставі ч. 1 ст. 70, ст. 72 КК України, за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, визначити остаточне покарання: п'ять років позбавлення волі з позбавленням права займати посади в правоохоронних органах на строк три роки. Зарахувати в строк відбування покарання час попереднього ув'язнення з 17 травня 2011 по 13 лютого 2012 року. На підставі ст. 75 КК України звільнити засудженого від відбування основного призначеного покарання, якщо він в період випробувального терміну-трьох років-не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2012-02-13
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.