Канава Андрій Володимирович

0

Місце роботи: Філія ВАТ КБ "Надра" Дніпропетровського РУ
Посада: Начальник відділу № 16.
Склад корупційного правопорушення: -Заволодіння чужим майном шляхом обману чи зловживання довірою (шахрайство), вчинені повторно, в особливо великих розмірах, організованою групою, тобто скоєння злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України; -Умисні дії спрямовані на підроблення документа, який видається чи посвідчується підприємство, і який надає права або звільняє від обов'язків з метою його використання, вчинені повторно, в складі організованої групи, тобто скоєння злочину, передбаченого ст.ст. 28 ч.3, ст. 358 ч.2 КК України
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст. 70 КК України призначити покарання за сукупністю злочинів, шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим, остаточно визначивши покарання у вигляді п'яти років позбавлення волі, без конфіскації майна. На підставі ст. 75 КК України Канаву Андрія Васильовича від відбування покарання звільнити, якщо засуджений протягом двох років і шести місяців випробувального терміну, не вчинить нового злочину.
Дата судового рішення: 2011-10-04
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.