Вільвовський Олександр Анатолійович

0

Місце роботи: ПП «Танал»
Посада: директор
Склад корупційного правопорушення: Вільвовський О.А. своїми навмисними діями, що виразилися в підробці документа, який видається або засвідчує підприємством і надає права, вчинив злочин, передбачений ч. 1 ст. 358 КК України (у редакції, що діяла на день здійснення злочину). Крім того, Вільвовський О.А своїми навмисними діями, що виразилися у використанні свідомо підробленого документа, вчинив злочин, передбачений ч. 3 ст. 358 КК України (у редакції, що діяла на день здійснення злочину). Крім того, Вільвовський О.А. своїми навмисними діями, що виразилися у внесенні посадовою особою в офіційні документи свідомо неправдивих відомістей, складанні й видачі свідомо неправильних документів (службове підроблення), що спричинило тяжкі наслідки, вчинив злочин, передбачений ч. 2 ст. 366 КК України (у редакції, що діяла на день здійснення злочину). Крім того, Вільвовський О.А своїми навмисними діями, що виразилися в заволодінні чужим майном шляхом зловживання посадовою особою своїм службовим становищем, в особливо великих розмірах, вчинив злочин, передбачений ч. 5 ст. 191 КК України.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ч.1 ст.70 КК України визначити засудженому Вільвовському Олександру Анатолійовичу покарання шляхом поглинання менш суворого покарання більш суворим –5 років позбавлення волі з позбавленням права на 1 рік 6 місяців займати посади, пов'язані з організаційно-розпорядчими функціями, і штраф у розмірі 4250 грн. У відповідності зі ст.ст.75, 76 КК України звільнити від відбування основного покарання у вигляді позбавлення волі з випробуванням, якщо Вільвоський Олександр Анатолійович – протягом 2 років випробного терміну не вчинить нового злочину й виконає покладені судом обов'язки.
Дата судового рішення: 2012-03-15
Номер судового рішення: 1-363/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 358. Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.