Вознюк Євгенія Іванівна

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: голова територіальної Колосівської сільської виборчої комісії
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, що вчинено повторно та службове підроблення, тобто підроблення документів службовою особою, а також складання і видача завідомо неправдивих документів.
Вид покарання (стягнення): За ч.3 ст.191 КК України-3 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори строком на 1 роки, за ч.1 ст.366 КК України-2 роки обмеження волі з позбавленням права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори на строк 2 роки. На підставі ст.70 КК України за сукупністю злочинів слід призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим остаточно призначити покарання у вигляді 3 років обмеження волі з позбавлення права обіймати посади з організації та проведення виборів, відповідно до чинного законодавства про вибори строком на 2 роки. На підставі ст. 75 КК України звільнити Вознюк Є.І. від призначеного покарання з випробуванням строком на один рік.
Дата судового рішення: 2011-07-14
Номер судового рішення: 1909/1-113/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.