Ковалюк Микола Петрович

0

Місце роботи: Кутське лісництво ДП «Кутське лісове господарство»
Посада: майстер лісу
Склад корупційного правопорушення: Ковалюк М.П. вчинив розтрату чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, складання і видачу службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей
Вид покарання (стягнення): За ч.2 ст.191 КК України із застосуванням ст. 69 КК України –1700 грн. штрафу з позбавенням права обіймати керівні та матеріально-відповідальні посади на підприємствах, установах чи організаціях незалежно від форм власності, посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік 2 міс. За ч.1 ст.366 КК України – 850грн. штрафу з позбавенням права обіймати керівні та матеріально-відповідальні посади на підприємствах, установах чи організаціях незалежно від форм власності, посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 рік. На підставі ст. 70 КК України остаточне покарання засудженому визначити шляхом складання основних покарань і шляхом поглинанння додаткових покарань та остаточно визначити – 2550грн. штрафу з позбавенням права обіймати керівні та матеріально-відповідальні посади на підприємствах, установах чи організаціях незалежно від форм власності, посади пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків строком на 1 (один) рік 2 міс.
Дата судового рішення: 2012-02-27
Номер судового рішення: № 0910/329/2012
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.