Максим`юк Володимир Миколайович

0

Місце роботи: На час вчинення злочину: директор ПАПП «Вітамир»
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Максим`юк В.М. працюючи на посаді директора ПАПП «Вітамир», будучи службовою особою юридичної особи приватного права, зловживаючи своїм службовим становищем, вчинив шахрайство з фінансовими ресурсами, що завдало великої матеріальної шкоди, зловживання повноваженнями, що завдало істотної шкоди, використання підроблених документів.
Вид покарання (стягнення): За ст. 222 ч.2 КК України у вигляді двох років позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на один рік, за ст. 364-1 ч.1 КК України-два роки обмеження волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на один рік, за ст. 358 ч.4 КК України – два роки обмеження волі. Згідно ст.70 КК України остаточно призначити покарання шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим – два роки позбавлення волі з позбавленням права обіймати керівні посади строком на один рік. Згідно ст.ст. 75, 76 КК України звільнити від відбуття покарання Максим`юка В.М. з випробуванням іспитовим строком один рік, поклавши на засудженого обов"язок повідомляти кримінально-виконавчу інспекцію про зміну місця проживання чи роботи, періодично з'являтися для реєстрації в кримінально-виконавчій інспекції. По обвинуваченню Максим`юка В.М. за ст. 191 ч.2, 364 ч.2, 212 ч.1, 190 ч.4 КК України – виправдати
Дата судового рішення: 2011-10-31
Номер судового рішення: 1-1/11
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Стаття 364. Зловживання владою або службовим становищем

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.