Неуймін Павло Валерійович

0

Місце роботи: 
Посада: 
Склад корупційного правопорушення: Підбурювання до давання хабара службовій особі, яка займає відповідальне становище, за попередньою змовою групою осіб, вчинене повторно та заволодіння чужим майном шляхом обману /шахрайство/, вчинене повторно, за попередньою змовою групою осіб.
Вид покарання (стягнення): Відповідно до ст.75 КК України звільнити засудженого Неуймін П.В. від відбування покарання, встановивши йому випробувальний термін строком на 2 роки, зобов'язавши його без згоди кримінально-виконавчої інспекції, не міняти місця проживання і періодично з’являтися для реєстрації до кримінально-виконавчої інспекції.
Дата судового рішення: 2014-04-03
Номер судового рішення: 
Кодекси: Кримінальний кодекс України
Статті кодексів: Інша стаття Кримінального кодексу України

Джерело інформації / Источник информации
Відомості з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення
Оприлюдненню на офіційному веб-сайті Міністерства юстиції України підлягають відомості про осіб, яких притягнуто до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень щодо яких судами прийняті відповідні рішення, які набрали законної сили, а також відомості про накладення дисциплінарних стягнень за корупційні правопорушення.
Сведения из Единого государственного реестра лиц, совершивших коррупционные правонарушения
Обнародованию на официальном веб-сайте Министерства юстиции Украины подлежат сведения о лицах, привлеченных к ответственности за совершение коррупционных правонарушений в отношении которых судами приняты соответствующие решения, вступившие в законную силу, а также сведения о наложении дисциплинарных взысканий за коррупционные правонарушения.